O nás

Chlebíčky Letná jsou prodejnou a výrobnou chlebíčků a lahůdek s dlouholetou tradicí.

Na trhu působíme již více než 20 let. Držíme se tradice v tom nejlepším slova smyslu – zachováváme receptury a suroviny tak, abychom podporovali tradiční lahůdkářskou výrobu. Náš chlebíček je vždy tvořen dobrou vekou, vždy používáme máslo místo rostlinných tuků. Tam kde to jde, dáváme přednost lokálním a sezónním surovinám. Věříme, že čerstvé a kvalitní výrobky a poctivá práce budou hlavním lákadlem nejen pro stálé, ale i přespolní zákazníky.

Kromě chlebíčků si u nás můžete objednat obložené mísy v několika variantách, šunkové závitky, slané dorty, vyhlášený bramborový salát a další výtečné lahůdkové saláty nebo pomazánky.

Nabízíme také slané i sladké koláče, záviny a jiné zákusky z naší pekárny

V našem sortimentu dále naleznete stáčená moravská vína, ale také výběr lahvových vín zejména českých vinařství (Litoměřice, Mělník, Žernoseky).

Všechny naše produkty rozvážíme! Na našich webových stránkách si můžete zboží pohodlně objednat, vše Vám přivezeme až domů nebo do kanceláře. Dostanete u nás vše potřebné na rodinnou oslavu nebo malý raut.

Zájemcům o pravidelné a nebo jednorázové větší dodávky našich výrobků poskytujeme po individuální dohodě zboží za zvýhodněné ceny.

Těšíme se na Vaši návštěvu a na Vaše objednávky!

Chlebíčky Letná